Skylux PL - Skylux® iWindow Flex® Produktem Roku 2018

Skylux® iWindow Flex® Produktem Roku 2018

Czytelnicy Dachbaumagazin wytypowali świetlik dachowy Skylux® iWindow Flex® jako Produktem Roku 2018.

Jedyny taki szklany świetlik dedykowany do dachów płaskich, sterowany radiowo został wyróżniony dzięki swoim właściwościom technicznym. Ponadczasowy design idealnie wkomponowuje się pratycznie w każdy rodzaj architektury zarówno nowoczesnej jak i klasycznej, co standowi dodatkowy atut przy wyborze naszego produktu.

Szklany świetlik dachowy iWindow Flex dostępny jest w dwóch wersjach z podwójnymi szybami (iWindow 2) i iWindow 3 Flex z potrójnymi szybami. Wersje modelu poszerzają ofertę produktów o atrakcyjne rozwiązania modernizacyjne, umożliwiające szybką i ekonomiczną wymianę istniejących świetlików. Ponieważ są już wstępnie zmontowane w fabryce, możliwa jest szybka i łatwa instalacja na każdym placu budowy. Szklane kopuły są kompatybilne z większością istniejących ram świetlikowych.

 

iWindow® to produkt o najwyższej jakości, w 100% wodoodporne i szczelne, antywłamaniowe, oświetnych parametrach akustycznych i cieplnych. Kształt iWindow zapewnia dużą ilość światła (ilość światła = światło otworu), a tym samym zapewnia maksymalne doświetlenie pomieszczeń budynku.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.skylux.com.pl oraz na stronie www.dachbaumagazin.de lub do kontaktu z przedstawicielami SKYLUX®

 

Dziękujemy wszystkim którzy głosowali na nasz produkt i zaufali Skylux®

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on email
Email